Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złot

Czytaj więcej...

Moje doświadczenia

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, w przypadku których spora liczba kadry kierowniczej nie do końca się odnajduje. Podchodzenie w instrumentalny sposób do zatrudnionych pracowników czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to raptem dwa z wielu grzechów, jakie spotyka się bardzo często w firmowych relacjach.


Jeśli relacje w firmie wśród załogi i pracowników pozostawiają wiele do życzenia, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W swojej pracy w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na kompleksowym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy zdobyte doświadczenie. Udało mi się skończyć kierunek psychologiczny wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni systematycznie rozszerzałam swoją wiedzę, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy sposobów mediacji.


Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z wieloma prywatnymi firmami, jak również z administracją, urzędami i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, którym proponuję pełną obsługę we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Bardzo lubię się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi wysoki poziom poufności, dyskrecja i zaufanie to dla mnie kluczowa sprawa. Zajmuję się między innymi wykonaniem audytów kompetencyjnych, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także poprawiam zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: