Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złot

Czytaj więcej...

Programy licencjackie – wyjazdy do Anglii

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje kursy i certyfikacje egzaminacyjne dla studentów migrujących do USA lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na zgodną z dyrektywami aplikacje do anglojęzycznej szkoły - collegu. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. tu wymienione kursy: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr G18/UK:

Ekonomia konsumencka / Programy finansów osobistych zapewniają słuchaczom zrozumienie pojęć i zasad związanych z zarządzaniem finansami osobistymi. Kursy te kładą nacisk na ustalanie celów dotyczących długości życia, podejmowanie decyzji indywidualnych i rodzinnych oraz praw konsumenta, a także na tematy często związane z finansami osobistymi, aby stać się konsumentem odpowiedzialnym finansowo. Tematy mogą obejmować oszczędności i inwestycje, kredyty, ubezpieczenia, podatki i zabezpieczenia społeczne, modele wydatków i planowanie budżetu, kontrakty i ochronę konsumentów. Programy te mogą również badać wpływ globalnej gospodarki na konsumentów i rodzinę.

Charakterystyka kursów nr C32/UK:

Seminaria Motorsports Technology zapewniają studentom zrozumienie zasad produkcji samochodów wyścigowych i wszystkich aspektów branży wyścigowej. Techniczne aspekty kursów mogą obejmować rozwój umiejętności w zakresie montażu pojazdów w silnikach i komponentach o wysokiej wydajności przy użyciu specjalistycznych narzędzi, spawania i procedur automatycznego nadwozia. Treści kursu mogą również odkrywać przemysł technologii sportów motorowych, rozwiązywać problemy z bezpieczeństwem i identyfikować kariery zawodowe w terenie.

Definicja kursów nr O68/USA:

Manufacturing-Comprehensive Szkolenia wprowadzają studentów w różne metody przetwarzania i przetwarzania materiałów. Techniki obróbki obejmują zazwyczaj odlewanie, formowanie, oddzielanie, składanie i wykańczanie. Seminaria mogą również obejmować przegląd technik zarządzania w planowaniu, organizowaniu i kontrolowaniu różnych segmentów procesu produkcyjnego, w tym projektowania, automatyzacji, inżynierii, produkcji i marketingu.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr L42/USA:

Warsztaty specjalne w zakresie edukacji zdrowotnej koncentrują się na wymaganiach zdrowotnych osób o specjalnych potrzebach i kładą nacisk na spełnianie tych potrzeb w warunkach domowych. Programy te skutecznie zapewniają informacji na temat osób starszych i niepełnosprawnych, upośledzeń i / lub wyniszczających chorób, a także strategii przygotowania studentów do ich ewentualnej roli opiekunów.

Definicja kursów nr H62/USA:

Niezależne studia inżynierskie, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają uczniom zapoznanie się z tematami związanymi z inżynierią. Niezależne Szkolenia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr O55/USA:

Zgodnie z proponowanym programem Project Lead the Way, Seminaria PLTW Principles of Engineering koncentrują się na rozwiązywaniu szerokiego zakresu problemów inżynierskich. Tematy takie jak mechanizmy, struktura i wytrzymałość materiałów oraz automatyzacja są badane, gdy uczniowie badają, ustalają strategie i dokumentują proces projektowania.Tagi: