Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złot

Czytaj więcej...

Seminaria szkolne – wyjazdy do Stanów

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasi konsultanci realizują warsztaty i notyfikacje egzaminacyjne dla nastolatków przeprowadzających się z opiekunami prawnymi do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Pozwalaja one na bezpieczną prawnie relokację do tamtejszej szkoły. Do tej pory organizowaliśmy m.in. te kursy: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr E38/USA:

Programy IB Physics przygotowują do testu International Baccalaureate Physics na poziomie standardowym lub wyższym. Zgodnie z ogólnym celem programów IB Experimental Sciences, IB Physics promuje zrozumienie faktów, wzorców i zasad leżących u podstaw dziedziny fizyki; krytyczna analiza, przewidywanie i stosowanie informacji naukowych i hipotez; ulepszona umiejętność komunikowania pomysłów naukowych; oraz świadomość wpływu postępu naukowego w fizyce zarówno na społeczeństwo, jak i kwestie o znaczeniu etycznym, filozoficznym i politycznym. Treść kursu jest różna, ale obejmuje badanie pomiaru fizycznego; mechanika; fizyka termiczna, atomowa i jądrowa; oscylacje i fale; prądy elektryczne; pola i siły; i energia, siła i zmiany klimatyczne. Niezbędne są eksperymenty laboratoryjne; Rachunek może być stosowany w niektórych kursach.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr O67/USA:

Kursy teatralne koncentrują się na badaniu i realizacji dramatu w wielu jego postaciach. Warsztaty te zawierają przegląd szerokiej gamy materiałów scenariuszowych (takich jak spektakle, scenariusze, teleplays, scenariusze teatralne czytelników); dramatyczna krytyka; techniki tworzenia oryginalnych dzieł dramatycznych; i rola sztuk dramatycznych w społeczeństwie. Warsztaty teatralne zazwyczaj wymagają od uczniów wspólnej pracy i zaangażowania w krytykę dzieł dramatycznych.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr B49/UK:

Warsztaty nieformalnej matematyki kładą nacisk na nauczanie matematyki jako rozwiązywania problemów, komunikacji i rozumowania oraz mocno akcentują związki między tematami matematycznymi oraz między matematyką a innymi dyscyplinami. Kursy te podchodzą do nauczania ogólnych zagadnień matematycznych, pre-algebry i przed-geometrii poprzez zastosowanie liczb oraz algebraicznych i geometrycznych pojęć i relacji z rzeczywistymi problemami.

Opis programów nr B57/UK:

Nauki społeczne Niezależne studia, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom zgłębianie tematów będących przedmiotem zainteresowania w jednym z nauk społecznych. Niezależne Warsztaty mogą dać słuchaczom możliwość poszerzenia wiedzy w danej specjalizacji, zgłębienia tematu o szczególnym znaczeniu lub rozwinięcia bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr K45/USA:

Warsztaty Contemporary Vocal Ensemble pomagają dzieciom rozwijać techniki wokalne, koncentrując się przede wszystkim na współczesnych stylach literatury scenicznej, takich jak tradycyjny jazz, jazzowa improwizacja i rock. Szkolenia te mogą również skupiać się na ewangelii, chórze pokazowym lub dynamicznej grupie chórów fryzjerskich.

Opis programów nr K88/UK:

Zajęcia z zakresu badań / pisania technicznego przygotowują studentów do pisania prac badawczych i / lub raportów technicznych. Zajęcia te kładą nacisk na badania (źródła pierwotne i wtórne), organizowanie (materiał, przemyślenia i argumenty) oraz pisanie w stylu perswazyjnym lub technicznym.

Opis programów nr F44/UK:

Kursy fizyki zawierają badanie sił i praw natury wpływających na materię, takich jak równowaga, ruch, pęd i związki między materią a energią. Studium fizyki obejmuje badanie zjawisk dźwiękowych, świetlnych, magnetycznych i elektrycznych.Tagi: