Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złot

Czytaj więcej...

Przedsiębiorcy wspierają wolontariat

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects ciepło zapraszamy do uczestniczenia w kampanii „Pracodawcy dla NGO”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mogą wygrać w konkursie nieodpłatne treningi biznesowe – jako swoisty prezent w zamian za oferowaną dobroczynność. Dotychczas kursy rozlosowano wśród dziewięciu przedsiębiorstw – w każdym miesiącu losowana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma ma prawo wybierac miejsce ralizacji spotkania, najepszą dla siebie datę, a co najważniejsze - tematykę treningu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od psychologii biznesu, przez zarządzanie w biznesie albo warsztaty handlowe, po gry symulacyjne i strategiczne.

W przeszłości z proponowanej pomocy skorzystali: Stowarzyszenie Wyprzedzić Czas, Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, Powiat Stzrelecki/ Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich, Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sokółce.

Nagrodzone kampanie: Borneńska Akademia Seniora Bas, SZANSA - przygotowanie bezrobotnych kobiet (50+) do swiadczenia usług opiekuńczych, Masz 45 lub więcej zainwestuj w kompetencje, Akademia umiejętności II - szkolenia zawodowe, informatyczne i językowe, Akademia III wieku w Korszach

Spotkania edukacyjne dla zwycięzców w naszej akcji non profit przygotowujemy w hotelach, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Biały Poemat w Bieszczadach i Stary Dąb w Krapkowicach.

Naszym partnerem w tej akcji jest agencja szkoleniowa Szkoła Zarządzania z Gdańska. Są oni fachowcami w dziedzinie symulacji menedżerskich, spotkań integracyjnych i niektórych treningów rozwoju osobistego. W konsorcjum oferujemy naszym klientom poniższe narzędzia:

- Licencjonowane gry szkoleniowe z zakresu kierowania projektem, planowania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, LEAN manufacturing a także sprzedaży i polityki handlowej

- Oparte na zabawach terenowych projekty team building o zdecydowanie edukacyjnym zabarwieniu – fabuły uczące umiejętności pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, kierowania ludźmi czy ról zespołowych.

- Treningi z zarządzania z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, zarządzanie zmianą, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, asertywność, oraz problematyka handlowa

Jako partner tej jednostki gwarantujemy upust na powyższe narzędzia – 45% po powołaniu się na nas. Ponadto chętnie przygotujemy na życzenie mentoring pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi: